IV liga: Narew rozbiła Nadnarwiankę [VIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 03 listopada 2012 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Nadnarwiankę Pułtusk 4:1 w meczu 14. kolejki IV ligi mazowieckiej, grupy północnej. Podopieczni Marcina Romana dominowali przez całe spotkanie i zasłużenie zdobyli trzy punkty. Bramki dla niebiesko-czerwonych zdobywali: Karol Pietrasiak, Paweł Gawrych, Tomasz Niedźwiecki i Piotr Kubat.

Narew od początku spotkania przejęła inicjatywę i zepchnęła outsidera ligi na własną połowę. Ostrołęczanie raz po raz stwarzali sobie sytuacje do zdobycia bramki, niestety brakowało skuteczności. Bardzo dobrze spisywał się młody bramkarz Nadnarwianki, któremu goście zawdzięczają bezbramkowy remis do przerwy. Worek z bramkami rozwiązał się w drugich 45 minutach. Od razu po przerwie bramkarza gości zaskoczył Karol Pietrasiak. Kolejną bramkę strzelił Paweł Gawrych. Trzeci cios zadał Tomasz Niedźwiecki, dobijając strzał Piotra Strzeżysza z rzutu wolnego. Sytuację sam na sam wykończył również Piotr Kubat i stało się jasne, że Narew tego spotkania nie przegra. W ostatnich minutach niebiesko-czerwoni rozprężyli się, czego efektem była sytuacja, w której dwóch zawodników z Pułtuska znalazło się przed bramkarzem gospodarzy, Andrzejem Łyzińskim. "Łyżwa" wyszedł zwycięsko z tego pojedynku, lecz chwilę później wyciągał piłkę z siatki, po tym jak Patryk Bartczak przedarł się przez linię obrony gospodarzy i mocnym strzałem zdobył honorowego gola dla Nadnarwianki. Była to ostatnia akcja tego spotkania, Narew zdobyła trzy punkty i mogła cieszyć się razem z wiernymi kibicami, którzy przez całe spotkanie głośno dopingowali, prezentując przy tym efektowne oprawy.

Narew Ostrołęka - Nadnarwianka Pułtusk 4:1 (0:0)