IV liga: Narew słabsza od MKS Przasnysz [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 12 października 2013 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z MKS Przasnysz 0:2 w meczu 13. kolejki IV ligi mazowieckiej. Co ciekawe, bramkarz Narwi, Andrzej Łyziński wybronił dwa rzuty karne ale nie uchroniło to zawodników trenera Marcina Romana przed porażką.

W pierwszej połowie goście za sprawą błędów obrony mieli kilka dobrych sytuacji podbramkowych. Podopieczni Marcina Romana próbowali groźnie kontrować, lecz nie przyniosło to efektów w postaci zdobytych bramek.

Dwa rzuty karne - jeden w pierwszej, jeden w drugiej połowie - obronił w tym meczu bramkarz Narwi, Andrzej Łyziński. Goście zdołali jednak dwukrotnie pokonać świetnie dysponowanego "Łyżwę" i pewnie wygrali mecz 2:0.

Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz 0:2 (0:0)

Narew: Łyziński – Skorupka, K.Dzwonkowski, Pełtak, D.Dzwonkowski – Strzeżysz, Stachowicz (70. Gawrych), Sowa (60. Dawidzki), Pietrasiak, Krawul (70. Dąbrowski) – Niedźwiecki (60. Kubat).