IV liga: Narew wyraźnie lepsza od Naprzodu

Piłka nożna 22 marca 2014 Komentarzy

Narew Ostrołęka pokonała Naprzód Skórzec 4:1 w meczu 20. kolejki IV ligi mazowieckiej. Trener Dariusz Narolewski zaliczył więc bardzo udany debiut przed ostrołęcką publicznością. Bohaterem meczu został obrońca Wojciech Skorupka, dobrą formę potwierdził również Tomasz Niedźwiecki.

Tomasz Niedźwiecki imponuje skutecznością w rundzie wiosennej (fot. eOstroleka.pl)

Skorupka trafiał do siatki rywali, kapitalnie wykonując rzuty wolne w 37. i 54. minucie. Do przerwy niebiesko-czerwoni prowadzili 2:0, gdyż tuż przed gwizdkiem, kończącym pierwszą część gry, bramkę dla Narwi zdobył Piotr Strzeżysz. Wynik ustalił w 77. minucie Tomasz Niedźwiecki, dla którego był to już trzeci gol w drugim meczu rundy wiosennej. Goście zdobyli bramkę w 55. minucie za sprawą Artura Weredy. Narew wygrała 4:1 i zrobiła krok w kierunku utrzymania się w IV lidze. Aby tak się jednak stało, dobrą formę należy potwierdzać w kolejnych spotkaniach.

Kolejny mecz Narwi już 29 marca na wyjeździe - rywalem będzie MKS Ciechanów, który dziś uległ 0:2 Ostrovii Ostrów Mazowiecka.

Narew Ostrołęka - Naprzód Skórzec 4:1 (2:0)
bramki dla Narwi: W. Skorupka 2, P. Strzeżysz, T. Niedźwiecki