IV liga. Ósmy punkt Korony Ostrołęka. Zobacz wyniki i tabelę

Piłka nożna 11 listopada 2019 0 Komentarzy

Piłkarze Korony Ostrołęka zremisowali z Wkrą Żuromin 2:2 i dopisali do swojego konta ósmy punkt w tym sezonie. Korona w 14 meczach odniosła 1 zwycięstwo, 5 razy zremisowała i 8 razy schodziła z boiska pokonana.

Korona Ostrołęka w meczu 14. kolejki zremisowała na własnym stadionie z Wkrą Żuromin. W 10. minucie Koronę na prowadzenie wyprowadził niezawodny Dariusz Jastrzębski. Później dwie bramki strzelili piłkarze Wkry, a w 81. minucie wynik na 2:2 ustalił Sebastian Kwaczreliszwili, zapewniając tym samym Koronie ósmy punkt w tym sezonie.