zdjecie 5759

IV liga: Pierwsza porażka SPS Volley Ostrołęka (tabela)

Siatkówka 13 grudnia 2020 0 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka ponieśli pierwszą porażkę w sezonie 2020/2021 w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. W Siedlcach lepsi okazali się gospodarze, rezerwy pierwszoligowego KPS.

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka ponieśli pierwszą porażkę w sezonie 2020/2021 w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. W Siedlcach lepsi okazali się gospodarze, rezerwy pierwszoligowego KPS.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1 (25:20, 25:21, 21:25, 25:20) na korzyść KPS II Siedlce. - Gratulacje dla drużyny z Siedlec za wysoko postawioną poprzeczkę - napisano na facebookowym profilu SPS Volley.

Tabela IV ligi:

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -
1KS Huragan Wołomin81862213
2SPS Volley Ostrołęka7176195
3KPS Siedlce II71551710
4KPS Płock71551711
5KS Halinów71341712
6MUKS Tie-Break Piastów8831218
7Olymp Błonie8621120
8KS Siatkarz Ząbki762918
9SPS GOSiR Mrozy710421
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.