IV liga. Pierwszy punkt Korony Ostrołęka! Remis z KS Łomianki (wideo, zdjęcia)

Piłka nożna 24 sierpnia 2019 12 Komentarzy

Korona Ostrołęka zdobyła pierwszy punkt w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej w sezonie 2019/20. Podopieczni Tomasza Staniórskiego na własnym stadionie zremisowali z KS Łomianki 1:1.

Kibice przy Witosa zobaczyli dziś dwie bramki. Wynik otworzył Dariusz Jastrzębski, który pewnie wykorzystał rzut karny w 66. minucie. Korona w trzecim meczu z rzędu wyszła na prowadzenie i niestety znów nie udało się go utrzymać. Kilka minut później było już 1:1. Obie bramki zobaczycie na naszym wideo.

Więcej goli już nie padło i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Więcej wkrótce.

...
13:46, 24 sierpnia 2019

ale widowisko zaprezentowała korona skąd jest młodzież gdzie się szkoliła połowa ma problem z przyjęciem piłki katastrofa zespół do spadku w połowie rundy może się wycofają

...
13:53, 24 sierpnia 2019

Grać dla 20 kibiców

...
14:01, 24 sierpnia 2019

Ale tłumy buahaha i zmiana godziny nie pomogła! Po co wy gracie....??!!

...
14:22, 24 sierpnia 2019

Gdyby nie  bramkarz byłoby 1:5.Technicznie  korona o klasę niżej niż Łomianki

...

Rozwiazac tych seniorow zanim nie zmarnowano jeszcze zbyt wielu pieniedzy

...

wiekszosc osob byla po drugiej stronie napinaczu trolowy :)

...
14:26, 24 sierpnia 2019

ssss

brawo korona nie przegrywacie aż tak jak narew upadała po 15-0 tylko prowadzicie co mecz  i pechowo tracicie punkty , GRATULACJE!!!!! tylko korona w ostrołece

...
14:27, 24 sierpnia 2019

Ludzie gdyby Korona grała swoimi juniorami to by były wyniki jak stara Narew 0:7 zgłoś , a tak przynajmniej walczą.

...
14:31, 24 sierpnia 2019

kibic

Markowski nudzi ci się chyba przed meczem???? w którym zagrasz połówkie bo za słaby  i sił nie masz i wiesz dlaczego sam dobrze sił nie masz  i jesteś na okregówkie za cienki w uszach  lub wejdziesz na 15 min wiec nie wypowiadaj sie o młodych ktorzy są lepsi na dzień dzisiejszy od ciebie  zdecydowanie , powinneś pogratulować za walkie bo z takimi łomiankami to ty nigdy nie zagrasz

...
20:20, 24 sierpnia 2019

Fan

Ludzie komentujący wyżej - wszyscy czy z korony czy Narwi to głąby. Bez wyjątku. Ogólnie piszemy  ze wszyscy z troszyna to wychowankowie narwi, a prawda jest taka że żeby nie było tej nielubianej (może trochę i przezemnie) Korony to dziś albo oni grali by daleko albo jak co poniektóre Wojtki siedIały w ,,trzech kołach,, wiec napisze tak cieszy mnie zwycięstwo Naszej ostrołęckiej Narwi nad ,, KASĄ Z TROSZYNA,,  dziś  grała Narew kontra Troszyn a może zawodnicy Korony grający w Narwi kontra zawodnicy Korony grający w Troszynie??? O le.