IV liga. Pierwszy wiosenny mecz Korony - rywal: KS Łomianki

Piłka nożna 23 marca 2018 3 Komentarze

Korona Ostrołęka po zimowej przerwie wraca do rozgrywek IV ligi mazowieckiej. Lider na własnym boisku podejmie KS Łomianki. Mecz rozegrany zostanie już w najbliższą sobotę w Ostrołęce.Zespół KS Łomianki zajmuje aktualnie szóste miejsce w ligowej tabeli IV ligi mazowieckiej grupy północnej. Sobotni przeciwnicy Korony zgromadzili na swoim koncie 24 punkty w 15 spotkaniach. W meczach rozgrywanych na wyjeździe piłkarze KS Łomianki zanotowali 3 zwycięstwa, 2 razy zremisowali oraz 2 razy przegrali. W okresie zimowym nasi rywale rozegrali 8 spotkań kontrolnych, w których sześć razy wygrywali i dwa razy ponieśli porażkę. Piłkarze KS-u grali jednak w większości z zespołami niżej notowanymi.

Początek spotkania o godzinie 16.00. Mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ul. Witosa 1 w Ostrołęce. Z uwagi na wymogi bezpieczeństwa wstęp na stadion dla kibiców ostrołęckiej piłki nożnej będzie możliwy jedynie od ulicy Celnej. Wszystkie inne bramy stadionu będą zamknięte. Prezentujemy mapkę poglądową dla wszystkich kibiców zainteresowanych udziałem w sobotnim spotkaniu. Wstęp dla kibiców gości od ul. Witosa 1.

Klub OTS Korona w przerwie przygotował niespodzianki dla kibiców, dlatego warto wybrać się na stadion, by obejrzeć pierwszy wiosenny mecz żółto-niebieskich.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:

Komentarze

...
07:37, 24 marca 2018

Elo

Dobre strefa dla kibiców, :) trzeba ich mieć, A wy ich nie macie  

ocena: -         zgłoś
...
12:06, 24 marca 2018

Śmiech

Elo weź koło i je.bnij się w czoło.

ocena: -         zgłoś
...
13:42, 24 marca 2018

haha

jakich kibicow?

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.