IV liga. Porażka Korony Ostrołęka z Mławianką

Piłka nożna 13 października 2018 14 Komentarzy

Korona Ostrołęka przegrała na wyjeździe z Mławianką Mława 0:1 w starciu 11. kolejki IV ligi mazowieckiej. Zwycięską bramkę gospodarze strzelili na trzy minuty przed końcem meczu.

Był to piąty wyjazdowy mecz ostrołęckiej Korony i niestety piąta porażka. Korona lepiej spisuje się na własnym stadionie (tylko jedna porażka w sześciu meczach). Klub z Ostrołęki zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli z dorobkiem 9 punktów.

W przyszłym tygodniu Koronę zobaczymy w akcji dwukrotnie - w środę półfinał Pucharu Polski z MKS Ciechanów (godz. 15.30), a w sobotę mecz ligowy z Ząbkovią Ząbki (godz. 15.00). Oba mecze rozegrane zostaną na stadionie przy ul. Witosa.