IV liga. Porażka KS CK Troszyn z Żyrardowianką

Piłka nożna 26 września 2020 2 Komentarze

KS CK Troszyn przegrał z Żyrardowianką Żyrardów 1:3 w meczu 9. kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie ciechanowsko-ostrołęcko-płockiej.

Do przerwy był remis 1:1, a bramkę dla KS CK strzelił Karol Górski, lecz w drugiej połowie to goście przechylili szalę zwycięstwa na swoją korzyść, zdobywając dwa gole. Dla zespołu z Troszyna była to czwarta porażka w IV lidze - oprócz tego podopieczni Marcina Truszkowskiego mają na koncie cztery wygrane i jeden remis.

W następnej kolejce KS CK Troszyn zmierzy się u siebie z Bzurą Chodaków.