IV liga: Porażka SPS Volley przed własną publicznością [ZDJĘCIA]

Siatkówka 05 listopada 2013 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka przegrali z Iskrą Volley Zielona 1:3 w swoim trzecim meczu obecnego sezonu w IV lidze mazowieckiej grupy A. Podopieczni Arkadiusza Piasty i Karola Zubrzyckiego nie zaliczą niedzielnego spotkania do udanych.

W hali im. Arkadiusza Gołasia pojawiło się pięćdziesięciu kibiców, chętnych oglądać zmagania czwartoligowej drużyny z Ostrołęki. Siatkarze SPS Volley wygrali bowiem już dwa spotkania w tym sezonie i fani liczyli na trzecią wygraną. Niestety, tym razem się nie udało.

Pierwsze dwa sety przebiegały pod dyktando drużyny gości, która wygrywała do 19 i 17. W trzeciej partii Iskra wysoko prowadziła (nawet 14:19), lecz ostrołęczanie ambitnie odrabiali straty i wygrali 26:24, doprowadzając do seta czwartego. W nim zawodnicy z Ostrołęki mieli nawet piłkę setową, lecz nie wykorzystali jej i na przewagi wygrała drużyna Iskry, pieczętując tym samym zwycięstwo 1:3.

W kadrze drużyny na sezon 2013/14 nie brakuje zawodników znanych nawet z parkietów pierwszoligowych - w jednym z meczów wyjazdowych wystąpił Damian Kaniowski, były libero pierwszoligowych klubów z Ostrołęki i Siedlec. Pełen skład drużyny: Cezary Ossowski, Michał Skiba, Arkadiusz Piasta, Michał Zalewski, Paweł Pędzich, Karol Zubrzycki, Paweł Choszczyk, Daniel Mierzejewski, Łukasz Kadłubowski, Damian Kaniowski, Dominik Dmochowski, Wojciech Kulesza.

SPS Volley Ostrołęka - Iskra Volley Zielona 1:3 (19:25, 17:25, 26:24, 24:26)

SPS VOLLEY: Ossowski, Piasta, Zalewski, Pędzich, Zubrzycki, Mierzejewski, Kulesza (libero) oraz Kadłubowski, Choszczyk.