IV liga. Przełamanie Drukarza, Korona Ostrołęka bez punktów

Piłka nożna 27 kwietnia 2019 4 Komentarze

Korona Ostrołęka przegrała z Drukarzem Warszawa 0:2 w meczu 22. kolejki IV ligi mazowieckiej, gr. północnej.

Zespół Drukarza przegrał pięć ostatnich meczów z rzędu, a bez zwycięstwa pozostawał od sześciu spotkań. Z kolei Korona była świeżo po dużym sukcesie, jakim było pokonanie Świtu Nowy Dwór Mazowiecki 3:2 i awans do półfinału mazowieckiego Pucharu Polski. Kolejny raz okazało się jednak, że piłka nożna bywa nieprzewidywalna - przełamanie Drukarza przyszło właśnie dziś.

W 20. minucie bramkę na 1:0 strzelił Bartosz Przyborek, z kolei na 2:0 w 45. minucie podwyższył Mateusz Mierzwa. Więcej goli już nie padło, a to oznaczało ósmą porażkę Korony.

Bilans Korony w tym sezonie to: 7 zwycięstw, 7 remisów i 8 porażek. Kolejny mecz - 4 maja o 11.00 w Gostyninie z tamtejszym Mazurem.