IV liga. Przełamanie KS CK Troszyn. Bzura pokonana

Piłka nożna 03 października 2020 0 Komentarzy

KS CK Troszyn pokonał Bzurę Chodaków 2:1 w spotkaniu 10. kolejki IV ligi mazowieckiej, gr. ciechanowsko-ostrołęcko-płockiej. Była to piąta wygrana zespołu z powiatu ostrołęckiego w tym sezonie.

Ostatni mecz ligowy piłkarze z Troszyna wygrali 29 sierpnia (5:0 z Makowianką) i po serii remisów oraz porażek głód zwycięstwa był ogromny. Już na samym początku meczu KS CK wyszedł na prowadzenie po rzucie karnym strzelonym przez Kamila Majkowskiego. Jeszcze przed przerwą goście wyrównali. W drugiej połowie bramkę dającą zwycięstwo Troszynowi, na trzy minuty przed końcem meczu, zdobył Patryk Gumowski.

5 zwycięstw, 1 remis, 4 porażki - bramki 23:15. To bilans KS CK po 10 spotkaniach w IV lidze.