IV liga. Ruiz pewny z jedenastu metrów. Troszyn nie dał szans Józefovii [WIDEO, ZDJĘCIA]

Piłka nożna 23 marca 2024 0 Komentarzy

Piłkarze KS CK Troszyn pokonali Józefovię 3:0 w meczu IV ligi mazowieckiej, który rozegrany został w Ostrołęce. Dwa gole zespół z powiatu ostrołęckiego zdobył za sprawą Edgardo Ruiza, pewnie egzekwującego rzuty karne.

Kolumbijski kapitan drużyny Troszyna otworzył wynik meczu około 25. minuty, trafiając po raz pierwszy z jedenastu metrów. Golkiper Józefovii nie wyczuł nawet intencji strzelającego, a kibice mogli tylko skandować nazwisko strzelca.

W drugiej połowie Ruiz dołożył drugiego gola z karnego, a zwycięstwo 3:0 przypieczętował niezawodny Jakub Tyska. Ostrołęka okazała się szczęśliwa dla Troszyna, który wygrał po raz czternasty w tym sezonie.

KS CK Troszyn - Józefovia 3:0 (1:0)

• bramki: Ruiz x2, J. Tyska

Troszyn (skł. wyjść.): Rosiak - Dmitruk, Gąska, Szyszkowski, M. Tyska, Ruiz, Wasilewski, Wierzbowski, Charkiewicz, J. Tyska, Drężek.