IV liga siatkówki mężczyzn: Lider z Ostrołęki nie do zatrzymania!

Siatkówka 28 stycznia 2013 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa w rozgrywkach IV ligi. Podopieczni Edwarda Góreckiego w sobotni wieczór pokonali w meczu na szczycie zespół najpoważniejszego kontrkandydata w walce o awans do III ligi - NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki.

Siatkarze SPS Volley są coraz bliżej awansu do III ligi (fot. eOstroleka.pl)

Ostrołęczanie w pierwszym secie okazali się lepsi od swoich rywali różnicą pięciu punktów. Najwięcej emocji przyniosła druga partia tego spotkania - w niej również nasi siatkarze byli blisko zwycięstwa, lecz obronną ręką z całej sytuacji wyszli goście, którzy doprowadzili do remisu.

W dwóch kolejnych setach przewaga SPS Volley nie podlegała dyskusji. Siatkarze z Ostrołęki wygrali oba sety do 18 i cały mecz 3:1.

Zwycięstwo jest tym cenniejsze, że rywal jest najpoważniejszym kontrkandydatem SPS Volley w walce o awans do III ligi. W pierwszym meczu między tymi drużynami NOSiR pokonał Ostrołękę 3:0.

Ostrołęczanie umocnili się na pozycji lidera IV ligi.

SPS VOLLEY OSTROŁĘKA - NOSiR NOWY DWÓR MAZOWIECKI 3:1 (25:20, 26:28, 25:18, 25:18)