IV liga. SPS Volley Ostrołęka wygrał w Płocku (wideo)

Siatkówka 14 marca 2021 0 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka odnotowali dwunaste zwycięstwo w czternastym spotkaniu w IV lidze mazowieckiej. Na trudnym terenie w Płocku wygrali 3:1.

Kluczowy dla losów spotkania okazał się trzeci set. Przy stanie 1:1 w setach, w trzeciej odsłonie gospodarze z Płocka prowadzili już 23:20 i byli blisko objęcia prowadzenia. Wówczas jednak zespół prowadzony przez Arkadiusza Piastę pokazał, że jest niezwykle waleczny i zdobył pięć punktów z rzędu. Do kąśliwej zagrywki doszła dobra gra z kontry, a także jeden efektowny blok - to spowodowało, że przed czwartą partią to Volley był na prowadzeniu. W odsłonie numer cztery ostrołęczanie postawili kropkę nad "i" i cały mecz wygrali 3:1.

KPS Płock - SPS Volley Ostrołęka 1:3 (18:25, 25:15, 23:25, 21:25)