IV liga: SPS Volley pokonał lidera na wyjeździe [WIDEO]

Siatkówka 29 grudnia 2013 Komentarzy

Siatkarze SPS Volley Ostrołęka pokonali Iskrę Volley Zielona 3:1 w wyjazdowym meczu ósmej kolejki IV ligi. Podopieczni Arkadiusza Piasty i Karola Zubrzyckiego sprawili miłą niespodziankę kibicom, wygrywając z liderem czwartoligowych zmagań.

Faworytem tego spotkania byli gospodarze, którzy mieli za sobą długą passę zwycięstw. Już w pierwszym secie ostrołęczanie byli bardzo blisko zwycięstwa, lecz po emocjonującej końcówce gospodarze wygrali 31:29. Kolejne trzy sety należały już jednak do gości, którzy prezentowali się z bardzo dobrej strony, SPS Volley wygrał 3:1 i pokazał, że należy liczyć się z ostrołęcką drużyną w kontekście awansu do trzeciej ligi.

Skład drużyny SPS Volley w meczu z Iskrą tworzyli: Cezary Ossowski, Michał Skiba, Karol Zubrzycki, Michał Zalewski, Paweł Pędzich, Arkadiusz Piasta, Adam Jakubowski, Łukasz Kadłubowski, Daniel Mierzejewski i Damian Kaniowski.

Kolejne spotkanie Volley rozegra przed własną publicznością - 11 stycznia 2014 roku zawodnicy z Ostrołęki w hali im. Gołasia zagrają z Gwardią Legionowo. Początek sobotniego spotkania o godzinie 19.00. Wstęp wolny.

UKS Iskra Volley Zielona – SPS VOLLEY Ostrołęka 1:3 (31:29, 22:25, 19:25, 21:25)

Zapraszamy do obejrzenia filmu z meczu, którego autorem jest oficjalna strona klubu pod adresem www.volley.ostroleka.pl.