IV liga: Sytuacja Korony się komplikuje. Dziś porażka w Ząbkach

Piłka nożna 25 maja 2019 2 Komentarze

Komplikuje się sytuacja ostrołęckiej Korony w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej, gr. północnej. Dziś ostrołęczanie przegrali z Ząbkovią Ząbki 0:2.

W spotkaniu w Ząbkach bramki dla gospodarzy strzelali Patryk Szeliga w 45. minucie i Dawid Makuch w 82. minucie. Wygląda na to, że ostrołęccy piłkarze do końca będą walczyć o utrzymanie, gdyż obecnie znajdują się tuż nad strefą spadkową.

To już czwarty mecz z rzędu, w którym Korona nie zdobyła kompletu punktów. Ostatni raz żółto-niebiescy wygrali 4 maja z Mazurem Gostynin 2:0. Później ulegli Wkrze Żuromin 1:2, zremisowali z Kasztelanem Sierpc 2:2, przegrali z Mławianką Mława 1:3 i do tego doszła dzisiejsza porażka.

Do końca sezonu już tylko trzy kolejki. Korona zagra z u siebie z Mazovią Mińsk Mazowiecki, na wyjeździe z MKS Przanysz (to czołowe drużyny ligi) oraz w ostatnim meczu u siebie z MKS Ciechanów, zajmującym ostatnie miejsce w tabeli.