IV liga: Troszyn i Narew remisują w 6. kolejce

Piłka nożna 04 września 2021 4 Komentarze

KS CK Troszyn i Narew Ostrołęka mają za sobą kolejne spotkania w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej. W szóstej serii gier obie lokalne drużyny dopisały do swojego dorobku po jednym punkcie. Ogromne emocje były w meczu Marcovia-Narew. Niebiesko-czerwoni pokazali charakter, doprowadzając do wyrównania w końcówce meczu.

Na trudnym terenie w Nasielsku punkt zdobyła ekipa KS CK Troszyn. Mecz ze Żbikiem zakończył się bezbramkowym remisem. Troszyn po sześciu kolejkach wciąż ma imponujący dorobek: 5 zwycięstw i 1 remis.

Z kolei Narew Ostrołęka zagrała na wyjeździe z Marcovią Marki. Mecz zaczął się źle dla niebiesko-czerwonych. W 7. minucie Damian Świerblewski dał prowadzenie gospodarzom, a pięć minut później było już 2:0 po trafieniu Bartłomieja Gołasiewicza. Sytuacja była trudna, ale Narwianie w drugiej części meczu pokazali charakter. Najpierw w 57. minucie meczu bramkę kontaktową strzelił Przemysław Olesiński, a w 90. minucie meczu sędzia podyktował rzut karny dla Narwi, który na bramkę zamienił Mateusz Małkiewicz. Dzięki tej bramce Narew wywiozła z Marek jeden punkt po remisie 2:2.

Markovia Marki – Narew Ostrołęka 2:2 (2:0)
Bramki: 58′ Olesiński, 90+1′ Małkiewicz

Narew Ostrołęka: Stepnowski – Ziemak, Maciuszko, Ochrimienko, Niedźwiecki (Karwowski) – Dąbrowski (Strzeżysz), Małkiewicz, Kraska (Staszczuk) – Jastrzębski, Olesiński, Gałązka

Kolejne mecze IV ligi z udziałem zespołów z Ostrołęki i powiatu ostrołęckiego już 11 września: