IV liga: Troszyn ograł Drogowca i jest wiceliderem

Piłka nożna 28 sierpnia 2023 2 Komentarze

Wyrównane wyjazdowe starcie z Drogowcem Jedlińsk ma za sobą KS CK Troszyn. Ale - co najważniejsze - zwycięskie. Drużyna z powiatu ostrołęckiego po czterech meczach wciąż nie zaznała goryczy porażki i jest na drugim miejscu w tabeli.

Troszyn dobrze zaczął mecz i w 27. minucie wyszedł na prowadzenie za sprawą Daniela Charkiewicza. Taki wynik utrzymał się do przerwy. W drugiej części meczu od mocnego uderzenia zaczęli gospodarze. Drogowiec wyrównał już w 47. minucie za sprawą Karola Rogalińskiego.

Po 50. minucie doszło do wymiany ciosów: po 52 minutach KS CK Troszyn prowadził 2:1 po golu Edgardo Ruiza, chwilę później wyrównał Rogaliński.

Ostateczny cios należał jednak do Troszyna: Jakub Tyska w 63. minucie strzelił na 3:2 i do Troszyna... wracał wesoły autobus.

Drogowiec Jedlińsk - KS CK Troszyn 2:3 (0:1)

• 0:1 Charkiewicz
  • 1:1 Rogaliński
  • 1:2 Ruiz
  • 2:2 Rogaliński
  • 2:3 J. Tyska

Troszyn: Subczyński - Dmitruk, Caceres, Gąska, Poreda (87' Szyszkowski), Sitek, Charkiewicz (77' De Sousa Costa), Faracov (49' Drężek), Ruiz, Wierzbowski. J. Tyska (90' Kobus)