IV liga: Wygrana Troszyna, Narew bez przełamania [TABELA]

Piłka nożna 29 kwietnia 2023 4 Komentarze

W sobotę 29 kwietnia odbyło się większość meczów 25. kolejki IV ligi mazowieckiej. KS CK Troszyn wygrał po raz szesnasty w sezonie, pokonując Wilgę Garwolin 2:0, z kolei ostrołęcka Narew przegrała 0:3 z MKS Piaseczno w debiucie trenera Damiana Milewskiego.

W meczu KS CK Troszyn z Wilgą Garwolin obie bramki padły w drugiej połowie, a strzelił je zawodnik z Kolumbii - Junior. Najpierw wykorzystał asystę Matusiaka w 50. minucie, a w 80. minucie trafił po asyście Majkowskiego. Skończyło się wynikiem 2:0. Płocka Wisła II przegrała, więc Troszyn umocnił się na podium IV ligi.

Skład KS CK Troszyn: Sobieski - Sitek, Gąska, Szyszkowski, Bajor (78' Karabin) - Ruiz, Luchyk, Tyska M. (62' Dmitruk) - Tyska J., Matusiak (75' Majkowski), Junior (82' Woźnica).

Na wyjeździe grała ostrołęcka Narew. Debiut trenera Damiana Milewskiego nie wypadł jednak tak, jakby sobie tego życzyli kibice. Już do przerwy MKS Piaseczno prowadził 3:0 i mimo lepszej drugiej połowy w wykonaniu Narwi, wynik nie uległ już zmianie. Trener Milewski nie miał łatwego zadania, bo nie mogli zagrać m.in. Skavketov, Cassio, Faracov czy Iżowski. Zła wiadomość: Narew jest już na 16. miejscu i jest poważnie zagrożona spadkiem.

Skład Narwi Ostrołęka: Stepnowski – Drężek (73. Kubeł), Gałązka, Ochrimenko, Gromek – Ciężar, Trojanowski (85. Białobrzeski), Vilela (64. Zięba) – Jastrzębski, Olesiński, Budniak.