IV liga: Wyjazdowa porażka Narwi Ostrołęka. Padło siedem goli

Piłka nożna 01 czerwca 2022 9 Komentarzy

Narew Ostrołęka przegrała z Mławianką Mława 2:5 w wyjazdowym meczu w ramach 31. kolejki IV ligi mazowieckiej. O porażce zdecydowała druga połowa, w której gospodarze zdobyli trzy gole.

Do przerwy mieliśmy remis 2:2. Co prawda Mławianka prowadziła już 2:0 po golach Joao Obillona w 14. i 16. minucie, ale Narwianie zdołali wyrównać. Najpierw, w 17. minucie, do siatki trafił Konrad Drężek, a 20 minut później wyrównującego gola strzelił Jan Białobrzeski.

W drugiej części gry to Mławianka przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Najpierw w 62. minucie do siatki trafił Maciej Rogalski. Sześć minut później hat-tricka skompletował Obillon. Z kolei w 74. minucie wynik meczu na 5:2 ustalił Jakub Tworek.