IV liga: Zwycięstwo było o krok! Korona z punktem w Warszawie

Piłka nożna 13 kwietnia 2019 15 Komentarzy

Korona Ostrołęka zremisowała z Hutnikiem Warszawa 2:2 w spotkaniu 20. kolejki IV ligi mazowieckiej gr. północnej. Podopieczni Tomasza Staniórskiego prowadzili już 2:0, lecz gospodarze zdołali wyrównać w samej końcówce.

Pierwsza bramka dla Korony padła już w 18. minucie. Asystę Pawła Dzbeńskiego wykorzystał Dominik Dzwonkowski, wpisując się na listę strzelców. W 67. minucie Korona prowadziła już 2:0, a kolejny raz do siatki gospodarzy trafił Dzwonkowski.

Ambitna postawa Hutnika doprowadziła do podziału punktów. Najpierw w 79. minucie bramkę kontaktową strzelił Rafał Grabowski, a w trzeciej minucie doliczonego czasu gry wyrównał Paweł Giel. Po tej akcji sędzia zakończył mecz.

Wiosenny bilans Korony to 2 zwycięstwa, remis i porażka. Za tydzień (20 kwietnia, 11:00) Korona zmierzy się u siebie z Huraganem Wołomin.

Hutnik Warszawa - Korona Ostrołęka 2:2 (0:1)
Bramki: 79. Grabowski, 90+3. Giel - 18. 67. Dzwonkowski