IV Memoriał Barbary Pawelczyk [ZGŁOSZENIA]

Inne 12 października 2021 0 Komentarzy

Przed Nami IV Memoriał im. Barbary Pawelczyk w tenisie stołowym pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Ostrołęki Łukasza Kulika i Przewodniczącego Rady Miasta Ostrołęki Wojciecha Zarzyckiego.

Singlowe zmagania tenisistek i tenisistów stołowych odbędą się w niedzielę, 24 października 2021 r. w hali widowiskowo-sportowej im. Arkadiusza Gołasia ul. Traugutta 1 w Ostrołęce.

Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju i uczczenia pamięci wspaniałej zawodniczki. Zapisy tylko poprzez formularz elektroniczny dostępny w pod poniższym adresem https://forms.gle/yn2LqFChUvTeGW228

Dzieci do lat 16 mają zapewniony bezpłatny udział w zawodach, w pozostałych kategoriach opłata wpisowa wynosi 20 zł.

Organizatorem zawodów jest Miasto Ostrołęka przy wsparciu technicznym MZOS-TiIT w Ostrołęce. Współorganizacji wydarzenia podjęła się Rada Osiedla "Parkowe", a wsparcia sponsorskiego udzieliły Rady Osiedli: "Dzieci Polskich", "Witosa" oraz "Sienkiewicza".

Śp. Barbara Pawelczyk to zasłużona zawodniczka MZKS Narew Ostrołęka, która to dwukrotnie była mistrzynią Polski juniorek, oraz dwukrotnie zdobywała brązowe medale mistrzostw Polski seniorek w grze pojedynczej - rok 1972 i 1974.

Przypominamy że w 2020 r. IV Memoriał nie doszedł do skutku z powodu pandemii COVID-19. Poprzednia III edycja odbyła się w 2019 roku i cieszyła się sporym zainteresowaniem, a najlepsi okazali się w kategorii open mężczyzn Maciej Dobrowolski z Łomży, w kategorii open kobiet Renata Szulecka z Pułtuska, a w kategorii 45+ Mariusz Kowalczyk z Rzekunia.

 

Więcej na stonie UM: https://www.ostroleka.pl/aktualnosci/a/iv_memorial_barbary_pawelczyk_czas_na_zgloszenia

 

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.