IV Ostrołęcki Bieg Papieski (wyniki, wideo, zdjęcia)

Lekkoatletyka 08 kwietnia 2018 11 Komentarzy

Wspaniałą pogodę na bieganie wykorzystali uczestnicy IV Ostrołęckiego Biegu Papieskiego ku czci św. Jana Pawła II. Ponad 200 osób wyruszyło na 3-kilometrową trasę, by oddać hołd wybitnemu patronowi miasta Ostrołęki.

Bieg Papieski w Ostrołęce zorganizowany został już po raz czwarty. Ideą zawodów sportowych jest oddanie hołdu patronowi miasta Ostrołęki, św. Janowi Pawłowi II. Uroczystego otwarcia biegu dokonali prezydent Ostrołęki Janusz Kotowski, trener UKS Clan Ostrołęka Halina Pierzchała i proboszcz parafii pw. Nawiedzenia NMP ks. Wiesław Białczak. Później przyszedł już czas tylko na sportową rywalizację.

Najlepszy wśród panów był Adam Piątkowski z klubu UKS Siódemka Ostrołęka z czasem 00:08:50. Drugie miejsce zajął Krzysztof Olszewski z Olszewa-Borek (00:09:16), a trzeci był Arkadiusz Borkowski z Ostrołęki (00:09:21). Najszybszą panią na dystansie 3 kilometrów była Katarzyna Butler z OKLA Ostrołęka - 00:09.56. Wyprzedziła ona Magdalenę Piątak z AZS AWF Warszawa - 00:10.12 i Natalię Nowak z OKLA Ostrołęka/AZS AWF Biała Podlaska - 00:10:33.

Oficjalne wyniki Ostrołęckiego Biegu Papieskiego: tutaj.