IX edycja Mikołajkowego Turnieju Siatkonogi i Teqball już w sobotę w Troszynie!

Inne 06 grudnia 2023 0 Komentarzy


Troszyn w tą sobotę stanie się areną sportowych zmagań dla okołopiłkarskich dyscyplin siatkonogi i teqball. Już po raz dziewiąty okoliczni miłośnicy piłki nożnej w tym nieco bardziej technicznym wydaniu zmierzą się ze sobą w hali przy Szkole Podstawowej w Troszynie. Start wydarzenia zaplanowany jest na godzinę 11:00, a zakończenie turnieju około godziny 18:00.

Do rywalizacji zgłoszonych zostało dwanaście, dwuosobowych ekip. Jak zaznaczają organizatorzy jest to turniej przyjaźni gdzie bardziej od sportowej rywalizacji liczy się dobra zabawa w gronie znajomych z boiska.

zdjecie

Można śmiało powiedzieć, że Mikołajkowy Turniej Siatkonogi i Teqball wpisał się już bardzo mocno w zimowy kalendarz organizowanych w naszym powiecie wydarzeń sportowych, a my jako promotor piłki nożnej i pomysłodawca wydarzenia czujemy się niejako w obowiązku organizować kolejne edycje togo niespotykanego na skalę Polski wydarzenia tym bardziej mając w pamięci ostatnie wydarzenia związane ze zdobyciem Mistrzostwa Świata w Teqball przez naszego kolegę Adriana Duszaka.

Dzięki wciąż rosnącemu zainteresowaniu Teqball w naszym kraju oraz niesłabnącej pozycji Siatkonogi jesteśmy przekonani, że kolejna edycja wydarzenia spotka się z pozytywnym odbiorem wśród zawodników oraz kibiców. Czas jaki szacujemy na przeprowadzenie zmagań to około 8 godzin. Serdecznie wszystkich zapraszamy do odwiedzenia Troszyna i spędzenia tego wydarzenia wspólnie z nami - ze swojej strony możemy zagwarantować ciepłą herbatę i kawę oraz mnóstwo sportowych emocji w oryginalnym i niespotykanym w naszym regionie wydaniu.

W ciągu całego dnia rywalizacji uczestnicy zmierzą się w dwóch okołopiłkarskich dyscyplinach. W hali sportowej w Troszynie, na której odbywać będzie się rywalizacja utworzymy 2 boiska do siatkonogi oraz 2 strefy ze stołami do Teqball. Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednym momencie rozgrywać będzie się 4 spotkania przy udziale 16 zawodników. W każdej dyscyplinie turniej zostanie podzielony na 2 fazy: grupową i pucharową.

zdjecie

To musisz wiedzieć o turnieju:

  • Miejsce: hala przy Szkole Podstawowej w Troszynie - wejście od tyłu hali
  • Termin: 09.12 sobota
  • Godziny: 11:00-18:00
  • System gry: 2x2
  • Organizatorzy i Partnerzy: UKS Future is Now, Powiat Ostrołęcki, Gmina Troszyn, Eventy Piłkarskie
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.