Jaka będzie Narew? Nowy zarząd klubu spotkał się z kibicami [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 10 lipca 2023 21 Komentarzy

Poprzedni sezon dla ostrołęckiej Narwi był nieudany, a po spadku do V ligi nowy zarząd zaczyna budować wiele aspektów funkcjonowania klubu w zupełnie inny sposób. W planach jest postawienie na zawodników z regionu i sprawienie, by dzień meczowy znów był piłkarskim świętem.

Prezes Narwi Ostrołęka Bartosz Siurnicki i wiceprezes Marcin Roman spotkali się z kibicami w sali konferencyjnej Parku Wodnego Aquarium po to, by przybliżyć swoją koncepcję na ostrołęcką Narew. Jest nowy zarząd, pojawiają się więc i nowe nadzieje.

Cel - drużyna z ostrołęckim DNA

- W mojej opinii organizacyjnie nie byliśmy gotowi na IV ligę. Będziemy się skupiać nad budową struktur organizacyjnych klubu - mówił niedawno wybrany prezes Narwi. - Musimy zrzeszyć grupę sponsorów, którzy będą solidnym fundamentem i do tego dołączać pieniądze miejskie - dodał Bartosz Siurnicki. Pomysły na zainteresowanie sponsorów Narwią już są, więc teraz czas je realizować.

Jak podkreślił prezes Narwi, plan jest taki, by skupić się na ogrywaniu zawodników z Ostrołęki i okolic. Dodał jednak, że rynek jest bardzo trudny. Często tańsi od zawodników lokalnych okazują się… piłkarze zza granicy.

- Najważniejszym aspektem jest to, żebyśmy mieli drużynę opartą o ostrołęckich chłopaków, wychowanków Akademii. Druga drużyna pozostaje na pewno, jest fajnym przedsionkiem jeżeli chodzi o seniorów. Mamy też pierwszą drużynę i w niej chcielibyśmy mieć zawodników z regionu, którzy mogliby się związać z Narwią nie tylko na zasadzie kontraktu, ale znaleźć sobie tu miejsce do życia - wskazywał prezes Narwi.

Wiceprezes Marcin Roman podkreślił, że po rozmowach z około 40 piłkarzami z regionu jest zaskoczony oczekiwaniami finansowymi na grę w V lidze. „Nigdy nie miałem z tym do czynienia. To, co się dzieje w tym momencie, to coś niesamowitego” - podkreślił.

Najpierw organizacja, później drużyna

Nowy zarząd miał mało czasu, by zbudować kadrę, ale dziś na treningu było ponad 20 zawodników. Z klubu odejdzie bardzo dużo zawodników, którzy grali w poprzedniej rundzie, a na ich miejsce przyjdą inni. Niektórzy pojawili się na pierwszym treningu, a zarząd na spotkaniu z kibicami ujawnił, że kontrakt podpisał dziś jeden z trenujących nowych nabytków - Artur Bajor.

Do tego dojdzie sporo zdolnej młodzieży, która powinna poradzić sobie w V lidze. Fani obecni na spotkaniu dowiedzieli się także, że duże zaufanie zarządu ma nowy trener Marcin Gałązka i działacze chcą, by ten pracował z Narwią jak najdłużej.

- Chcemy zbudować coś fajnego, silnego, ale najpierw organizacyjnie, a później zbudować drużynę. I to się nam uda! - powiedział z optymizmem wiceprezes Roman. Podkreślił też, że dotkliwa była niewielka frekwencja na trybunach i zadaniem nowego zarządu będzie przywrócenie zainteresowania Narwią. „Chcemy by ten mecz w Ostrołęce był jak kiedyś, to było święto” - podkreślił.

Zgromadzeni na spotkaniu kibice podkreślali, że zbudowana atmosfera jest fundamentem klubu i poparli działania zarządu, mające na celu zrobienie dobrego klimatu w klubie i na trybunach. Pierwsza decyzja w tej kwestii jest już podjęta i kibice poznają ją już wkrótce w formie klubowego komunikatu.

W trwającym blisko godzinę spotkaniu uczestniczyło niewiele osób, ale ci, którzy przyszli, zapewnili, że Narew będą wspierać. Oby jak najdłużej!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Czytaj również:

Komentarze

...
23:20, 10 lipca 2023

Kur

7 kibiców i zarząd:))))))
Dobre  

ocena: 38%         zgłoś
...
23:25, 10 lipca 2023

Kibic

To trzeba było przyjść, a nie tylko mocni w internecie.  

ocena: 67%         zgłoś
...
23:43, 10 lipca 2023

kibic

Ale zainteresowanie... że fiu fiu... a gdzie ta cała pseudo żyleta. Już nie są zainteresowani>

ocena: 23%         zgłoś
...
00:02, 11 lipca 2023

Fiodor

A konkluzje jak na wyborach Miss świata.
Chce pokoju na świecie i ogólnie żeby było dobrze 🙂

ocena: 45%         zgłoś
...
00:48, 11 lipca 2023

Bolek

Serio nie ma mnie w Pl, ale myślałem że inni nie zawiodą. A tutaj dosłownie garstka ludzi przyszła. Żenada  

ocena: 67%         zgłoś
...
01:14, 11 lipca 2023

dyskusja

Co to znaczy organizacyjnie? A przecież grają zawodnicy. Sztuka jest zrobienie coś z niczego (UKS Ołdaki) i utrzymanie tego jak najdłużej. Niepokojące są straty i masowe odejścia. A opieranie się na rezerwach trochę na wyrost nawet na 5 ligę. Po drugie ani jedynka jak i rezerwy mogą mieć problem z utrzymaniem sie w swoich ligach. chyba już 2 raz tego najwierniejsi kibice nie wybaczą. Czy powstanie Narew III to dla młodszych i niezrzeszonych zawodników z regionu jak i z zagranicy. Może być i 12 brazylijczyków, Argentyńczyków lub innych z krajów latynoskich. Oni w większości potrafią grać. Brać młodych, szkolić ich i nauczyć po polsku. Potem z tych lepszych mieć fundusze na zakup cenniejszych zawodników w razie planów i ambicji władz klubu i organizacyjnie przygotowani do wyzwania np. awansów jak najwyżej. Ale jak słusznie tu napisano bez sponsorów ten klub będzie tylko tłem wokół wszystkich z okolic i Mazowsza.
Może ktoś mi wyjaśni gdzie odchodzą Kubeł i Trojanowski. Przynajmniej 5-kę przybili a klub został pomniejszony o 2 zawodników. Co klub będzie miał z ich odejścia?

ocena: 20%         zgłoś
...
07:28, 11 lipca 2023

Do dyskusja

Wytrzeżwiej, przeczytaj jakie pomysly napisales a potem albo popros redakcje zeby to skasowali, albo przyznaj ześ głupi

ocena: 50%         zgłoś
...
07:41, 11 lipca 2023

Mark

Z miejskiej kasy nie dał bym ani grosza na ten syf ,pięcioligowy...

ocena: 62%         zgłoś
...
08:09, 11 lipca 2023

Do dyskusja

Mózgu Ołdaki są w Aklasie. To tam gdzie rezerwy Narwi. To żadna sztuka. Nie wiesz nic o pilce a twoje oderwanie widac w pomysle sprowadzania Brazylijczykow do trzeciej druzyny. Kosmita

ocena: 40%         zgłoś
...
08:20, 11 lipca 2023

do Do duskusja

Ołdaki to wywalczyły awans do okręgówki  

ocena: 75%         zgłoś
...
08:26, 11 lipca 2023

Obserwator

Pan wiceprezes i rozwój /ale czyj/ ............................. tyle w temacie.

ocena: 50%         zgłoś
...
08:43, 11 lipca 2023

genek

Problem z frekwencją był ze względu na ceny biletów ... moim zdaniem grupa prowadząca doping przez cały mecz powinna mieć darmowe wejście za swoją "pracę". Ja zawsze jestem na meczu od strony spikerki (bardzo doceniam doping) ... może powrót puszek do których ludzie wrzucają "co łaska" byłby dobrym pomysłem?  Ja zobowiązuję się, że za każdym razem będę wrzucał aby na "swój sposób" wspierać klub!    

ocena: 88%         zgłoś
...
08:50, 11 lipca 2023

Kibic

Organizacja w klubie moim zdaniem ma bardzo duże znaczenie. Jak nie jest jest poukładane organizacyjnie, to i drużyna słabiej gra. Ma na to znaczenie wiele czynników,. Weźmy np. Wisłę Płock lub Lechię Gdańsk. Na papierze skład mieli lepszy od wielu drużyn w lidze i dlaczego spadli?

ocena: 100%         zgłoś
...
09:12, 11 lipca 2023

Do wyżej

Widać po fotkach jak ludzie interesują się klubem. Widać że Marian ma chęć jeszcze zaistnieć. Życzę zarządowi jak najlepiej ale będzie jak zawsze czyli wszystko rozwalą bo Marcin tylko do tego się nadaje

ocena: 50%         zgłoś
...
09:29, 11 lipca 2023

Do kibic

Pseudo żyleta jak to nazwałeś, jest i będzie co mieliśmy powiedzieć, już zostało powiedziane. W przeciwieństwie do ciebie pseudo kibicu my jesteśmy na meczach a nie oglądamy online bo się dupy na stadion niechce ruszyć.

ocena: 88%         zgłoś
...
09:39, 11 lipca 2023

Haha

W planach jest postawienie na zawodników z regionu i sprawienie, by dzień meczowy znów był piłkarskim świętem.
I ściągnęli kolejnych 2 z Brazylii czy innego San Eskobar 😂😂😂😂
Ale jaja  

ocena: 30%         zgłoś
...
11:32, 11 lipca 2023

@Haha

Nie z Brazylii tylko z warszawskiej A klasy a grupa menadżerska Wrzos trzepie na nich kasę.

ocena: 100%         zgłoś
...
11:36, 11 lipca 2023

Kibice

Nie byliśmy przygotowani na 4 ligę...... To na co byliście gotowi na branie kasy z miasta? Szkoda nowego prezesa bo zastępca to człowiek który nastawiony jest tylko na kasę.  

ocena: 100%         zgłoś
...
21:35, 11 lipca 2023

Gość

Niby spoko spoko ale spadliśmy do 5 ligi

ocena: 0%         zgłoś
...
22:14, 11 lipca 2023

Gość 5

Z takim podejściem zarządu do opinii kibiców , a przynajmniej jej części nic dobrego nie wróży temu klubowi w tym i następnych sezonach o ile dotrwają.
Jakie cele stawia sobie nowy zarząd i trener ? Chyba nie pierwsza 8. Dlaczego tak sądzę? Bo zespół jest odtwarzany na nowo, nowe koncepcje, ustawienie, badanie który zawodnik powinien być na pozycji wyjściowej itd.
To mnie 1 rok ich działalności. Miejsce między 12 a 16 w tym sezonie 2023/2024. Czy się utrzyma zobaczymy po tej rundzie jesiennej na co stać odgrzane kotlety z przeszłości plus większość z rezerw. Na okręgówkę spokojny środek tabeli a na 5 ligę już nie koniecznie muszą w niej grać.

ocena: -         zgłoś
...
07:18, 12 lipca 2023

Jasio

Ta śmieszna żyleta to się nadaje. Buhahahaha

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.