Jantar Cup pojechał do Olsztyna (zdjęcia)

Piłka nożna 20 stycznia 2018 5 Komentarzy

Stomil II Olsztyn zwyciężył w turnieju Jantar Cup 2018 dla rocznika 2004 i młodsze.Do rywalizacji przystąpiło siedem drużyn, grano systemem każdy z każdym. Najlepsze okazały się piłkarki Stomilu II Olsztyn, które odniosły pięć zwycięstw i zanotowały jedną porażkę. Drugie miejsce zajęła ekipa Fortów Piątnica - 4 zwycięstwa, remis i porażka, a trzecie Jantar I Ostrołęka. Piłkarki z naszego miasta zanotowały następujące wyniki: 2:0 ze Stomilem Olsztyn, 2:0 z Fortami Piątnica, 4:0 z Młodymi Orłami Pułtusk, 0:1 z Jantarem Ostrołęka II, 9:1 z Ostrovią Ostrów Maz. i 0:2 ze Stomilem II Olsztyn.

Drugi zespół Jantaru Ostrołęka zanotował następujące wyniki: 1:3 ze Stomilem Olsztyn, 0:2 z Fortami Piątnica, 1:0 z Młodymi Orłami Pułtusk, 3:1 z Ostrovią Ostrów Maz., 1:0 z Jantarem Ostrołęka I i 0:7 ze Stomilem II Olsztyn. Dało im to 5. miejsce w turnieju.

Najlepszą strzelczynią turnieju była Oliwia Bałdyga z Fortów Piątnica, najlepszą zawodniczką wybrano Magdalenę Dąbrowską z Jantaru Ostrołęka, a tytuł najlepszej bramkarki przypadł Zuzannie Kamińskiej z Młodych Orłów Pułtusk. Turniej rozgrywany był pod honorowym patronatem miejskiego radnego Grzegorza Milewskiego. Nagrody w jego imieniu wręczył wiceprezes KS Jantar Marcin Buchalski. Zapraszamy do galerii zdjęć.

Klasyfikacja końcowa: 1. Stomil II Olsztyn, 2. Forty Piątnica, 3. Jantar I Ostrołęka,  4. Stomil I Olsztyn, 5. Jantar II Ostrołęka, 6. Ostrovia Ostrów Maz., 7. Młode Orły Pułtusk.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze

...
18:27, 20 stycznia 2018

uczestnik NLF

Gratulacje dla dziewczyn, Wiceprezes niech sie zejmie lepszą organizacją NLF bo to co sie dzieje teraz to żenada.Nikt nie wie kiedy nastepna kolejka , terniny podawane są na 2/3 dni przed kolejka, zmiana godziny rospoczecia  , nie można nic zaplanowac  nie po to placi sie nie małą kase żeby tak było.Licze na poprawe.Pozdrawiam

ocena: -         zgłoś
...
18:52, 20 stycznia 2018

Marcin Buchalski

Drogi uczestniku NLF pierwszy raz pisze jaki kolwiek komentarz ale chętnie odpowiem .
Możesz pomóc w w lepszej organizacji zapraszam do pomocy to zmienisz zdanie  jak to wygląda od strony logistycznej. Mozesz równie dobrze zrobić inną ligę ,daj znać chętnie pogram .
Jak wybudujemy drugą halę w mieście  to terminy będą takie jakie będzie się chciało.
No chyba że będziemy płacić za wynajem hali jak biedronka na kilka dni imprezy to będziemy zabierać terminy innym jak to robią w tej chwili nam.
Jak masz jakieś problemy zapraszam w cztery oczy do stolika porozmawiać.
Jedynym naszym problemem i najwiekszym w organizacji NLF są terminy czego nie jesteśmy w stanie przeskoczyć , a bez liga nie może normalnie funkcjonować.

Ps jak już coś piszesz to się podpisuj pod tym .

ocena: -         zgłoś
...
20:35, 20 stycznia 2018

uczestnik NLF

Jest  umowa ktorą powinne respektowac dwie strony  Hala nie jest gratis . płacimy za nią tak samo jak inni.Jak nie było  terminow to nie powinni  podpisywac umowy a nie robic z nas "zapchaj dziury"

ocena: -         zgłoś
...
06:26, 21 stycznia 2018

Marcin Buchalski

Dokładnie tak jak piszesz powinny być terminy z umowy respektowane.
I tu trzeba sie zdarzyć  z zeczywistoscia  jak chcesz zobaczyć  ile terminów  z naszej umowy zostało odwolanych .
Ps w następnym tygodniu też nie będzie NLF Hala zajęta od czwartku popołudnia do niedzieli w nocy ale tu akurat w umowie nie było terminu.
Podziałaj w tutejszej piłce prze kilka lat to zobaczysz jak to funkcjonuje i gorąca prośba sprawy NLF poruszaj pod artykułami z tym związanymi  a nie mieszaj sprawy turnieju dziewcząt  Jantar Cup  niewiazanego z ligą  nocną.

ocena: -         zgłoś
...
10:24, 21 stycznia 2018

uczestnik NLF

Ja nic nie mieszam ,NLF organizuje klub Jantar  a nie jakis gosc spod budki z piwem.Za nie dotrzymanie terminu sa kary finasowe  powinismy miec nastepna kolejkę gratis ,jeżeli jest inaczej to znaczy że umowa była sporządzona z korzyscią dla jednej strony.To tak jakby nie było tej umowy.Wychodzi na to że jak przyjedzie sołtys i bedzie chciał  zrobic w piątek wiejskie zebranie  to kolejka bedzie odwołana.P.S.Dzięki wielkie za info o następnej kolejce, przynajmniej wiem to tydzień wcześniej, a nie dwa dni przed.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.