Jantar Ostrołęka: Punkt na dalekim wyjeździe [WYNIKI, TABELA]

Piłka nożna 11 kwietnia 2022 1 Komentarz

Piłkarki Jantaru były blisko zwycięstwa na trudnym terenie w Pabianicach, w starciu z liderem. Zabrakło kilku minut...

Spotkanie pomiędzy PTC Pabianice a Jantarem Ostrołęka było sporym wyzwaniem dla ostrołęckiej drużyny ze względu na chorobę bramkarki Darii Orzoł. W bramce musiała stanąć zawodniczka z pola Daria Lis.

Mimo to, Jantarki zdołały wyjść na prowadzenie 2:0 po bramkach Oliwii Piersy i Julii Borkowskiej. Niestety, kwadrans przed końcem meczu gospodynie wykorzystały rzut karny, a w 87. minucie strzeliły bramkę na 2:2. Spotkanie zakończyło się więc podziałem punktów.