Jantarki obroniły pozycję lidera (wyniki, tabela)

Piłka nożna 09 listopada 2020 0 Komentarzy

Piłkarki Jantaru Ostrołęka utrzymały pozycję lidera IV ligi mazowieckiej. W wyjazdowym starciu pokonały 3:1 Vulcan Wólka Mlądzka.

Mecz z Vulcanem nie był łatwą przeprawą dla ostrołęckich piłkarek. Do przerwy to gospodynie prowadziły 1:0 po golu z rzutu karnego. Kilka minut po zmianie stron wyrównała Julita Pietruczuk. W 80. minucie meczu prowadzenie Jantarkom dała Klaudia Płoska, a wynik meczu w doliczonym czasie gryy ustaliła Wiktoria Prusińska.

Jantarki wystąpiły w składzie: Peczyńska, Pietruczuk E., Duszak, Lebuda, Dąbrowska, Chludzińska, Piersa, Pietruczuk J., Draba, Płoska, Borkowska oraz Pych, Prusińska, Lis, Rosłon, Olender.

Wyniki 10. kolejki:

Fuks Pułtusk 0-4 Legia Soccer Schools Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka 1-3 Jantar Ostrołęka
Ostrovia Ostrów Mazowiecka 18-1 Pogoń Siedlce

Mecz KS Wilanów - GOSiR Piaseczno przełożony. Pauzowali Żbik Nasielsk i KS II Raszyn.