Jantarki wznowiły treningi. Przed nimi obóz i sparingi

Piłka nożna 17 lipca 2019 1 Komentarz

Piłkarki Jantaru Ostrołęka wznowiły już treningi przed nowym sezonem. Drużynę seniorek poprowadzi trener Rafał Kosek. Przed Jantarkami obóz w Rynie i kilka sparingowych meczów.-  Z niecierpliwością czekamy na mecze kontrolne - już niedługo podamy plan sparingów. Na razie zdradzimy tylko, że będziemy grać z mocnymi i bardziej doświadczonymi zespołami - czytamy na klubowej stronie.

W poprzednim sezonie piłkarki Jantaru zajęły czwarte miejsce w III lidze z dorobkiem 37 punktów (12 zwycięstw, 1 remis, 5 porażek).

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze

...
00:07, 18 lipca 2019

regionalista

Zbyt duża rotacja. kadrowa. Brak pomysłu co do przyszłości i rozwoju piłki nożnej kobiet w Ostrołęce, Dalej będą klepały w 3 lidze tak... przez kilka lat. A potem kto wie może wrócą do 2 ligi jak zatrzymają te, które jako młode trenują obecnie z Jantarem.
Kiedy wzmocnienia z zewnątrz? Rośnie konkurencja w Kadzidle i mniejszych miejscowościach na Mazowszu. wystarczy, że dany wójt lub lokalny przedsiębiorca(y) wyłożą trochę i Jantarki nie przeskoczą poziomu 3 ligi, ba nawet mogą obsunąć się do 4 jak na razie ostatniej.

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.