zdjecie 7612

Jastrzębski show i Narew rozbija lidera B Klasy!

Piłka nożna 17 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Piłkarze MZKS Narew 1962 Ostrołęka nie zwalniają tempa. Podopieczni Rafała Koska w przedświątecznym sparingu rozbili aktualnego lidera B Klasy ostrołęckiej - WKS Mystkówiec Stary - aż 7:0. Bohaterem niebiesko-czerwonej drużyny został Kamil Jastrzębski, autor sześciu goli.

Spotkanie Narwi z WKS Mystkówiec Stary rozegrano w Wielką Sobotę i dla ostrołęckiej drużyny ta sobota rzeczywiście była dniem wielkiego zwycięstwa. Lider B Klasy nie miał szans w starciu z prezentującymi coraz lepszą formę, a także - co ważne - zgranie, zawodnikami Narwi. Strzeleckim instynktem popisał się Kamil Jastrzębski, rozpoczął on strzelanie w 12. minucie, zakończył w 74., a w całym spotkaniu strzelił aż sześć goli. Bramkę dołożył także Jakub Chaberek. Wynik mówi sam za siebie: lider B Klasy i kandydat do awansu nie miał dobrych humorów po tym starciu.

Warto podkreślić, że w dotychczasowych starciach z zespołami z B Klasy drużyna Narwi przegrała tylko raz na sześć spotkań, do tego odnotowując trzy zwycięstwa i dwa remisy. Jak na początek, jest to dobry wynik i dobrze to wróży przed kolejnym sezonem B Klasy, w którym Narew zagra już jako pełnoprawny ligowiec.

MZKS Narew 1962 Ostrołęka - WKS Mystkówiec Stary 7:0 (4:0)

⚽ 1:0 Jastrzębski '12
⚽ 2:0 Chaberek '28
⚽ 3:0 Jastrzębski '39
⚽ 4:0 Jastrzębski '45
⚽ 5:0 Jastrzębski '55
⚽ 6:0 Jastrzębski '60
⚽ 7:0 Jastrzębski '74

Narew Ostrołęka: Kotowski – G. Choroszewski, Dziczek, A. Mierzejewski, M. Choroszewski, Chilicki, Jóźwiak, Chaberek’, P. Dąbrowski, Piersa, Jastrzębski. Zagrali też: Matłach, Mamiński, M. Mierzejewski,  Kamrat, Pietrzykowski, Gołąb, Przyborowski, Bolc.


Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.