zdjecie 3243

Jerzy Grabowski o starciu z gwiazdami TV: "Była moc i emocje"

Piłka nożna 28 marca 2018 11 Komentarzy

Piłkarski turniej charytatywny z gwiazdami telewizji cieszył się sporym zainteresowaniem, a jednym z jego głównych punktów był mecz ostrołęckich samorządowców z najsłynniejszą ekipą turniejową. Nie zabrakło emocji, padły trzy piękne bramki.

Piłkarski turniej charytatywny z gwiazdami telewizji cieszył się sporym zainteresowaniem, a jednym z jego głównych punktów był mecz ostrołęckich samorządowców z najsłynniejszą ekipą turniejową. Nie zabrakło emocji, padły trzy piękne bramki.

Samorządowcy zmierzyli się w towarzyskim meczu z gwiazdami telewizji. Jedyną bramkę dla ostrołęckiej drużyny strzelił Jakub Żmudziński, ale było to za mało na dobrze dysponowanych gości. Wygrali oni 2:1 po trafieniach Przemysława Cypryańskiego i Dariusza Dziekanowskiego. Przewodniczący rady miasta Jerzy Grabowski jest jednak zadowolony z tego pojedynku.

- Była moc, emocje, radość dzieci, uśmiechy i szczęście w oczach. Wszystko co powinno towarzyszyć takiej imprezie. Dziękuję wszystkim organizatorom, piłkarzom, ofiarodawcom, darczyńcom, uczestnikom loterii i tym, którzy tak zaciekle licytowali przedmioty. Wspieranie inicjatyw nastawionych na dobro dzieci to dla samorządu Miasta Ostrołęki jeden z najważniejszych priorytetów - mówi Jerzy Grabowski.

Ostrołęccy samorządowcy w meczu z gwiazdami telewizji wystąpili w składzie: Krzysztof Orzechowski - UM Ostrołęki, Jerzy Grabowski - przewodniczący rady miasta, Grzegorz Milewski - radny miejski, Andrzej Rykowski - radny miejski, Jakub Żmudziński - radny osiedla Witosa, Marcin Grabowski - wiceprzewodniczący rady osiedla Stacja.

Zobacz bramkę Jakuba Żmudzińskiego dla drużyny ostrołęckich samorządowców:Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze

...
14:06, 28 marca 2018

Obywatel

ile wzięły Gwiazdy TV? Nieoficjalnie mówi się o kwocie 10 tys? czy to prawda?


...
15:16, 28 marca 2018

Do Obywatel

A ile Ty ofiarowałeś że się pytasz?  


...
15:20, 28 marca 2018

Do Obywatela

Jak to? czyli że reszta zespołów się zrzucała żeby zagrać z Mroczkiem? myślałem że turniej charytatywny to charytatywny, jak można brać pieniądze przy takim szczytnym celu. Jeżeli tak było to wstyd dla mroczko-cyprjańskich


...
15:24, 28 marca 2018

Obywatel

tak słyszałęm, dlatego zadałem pytanie. może ktoś sprostuje, ewentualnie zajmie głos przewodniczący rady, który zjawił się z samorządowcami ni z gruszki ni z pietruszki.

Czy to prawda ze niby turniej charytatywny a płacicie gwiazdom? Dziwicie się owsiakowi ... wstyd! może zaraz jeszcze wyjdzie ze organizatorzy wzieli skromne wynagrodzenie? Jak po premier Szydło powiedziała "Ta kasa się nam nalezy"


...
16:34, 28 marca 2018

Gość

Jeśli to prawda że "gwiazdy" tyle wzięły, to ile zostało przekazane do ośrodka?


...
16:50, 28 marca 2018

Organizator

Zawsze najwiecej narzekają Ci co zazdroszczą gratuluje ze łatwo jest podcinać ludziom skrzydła. Organizatorzy pracowali bezinteresownie bardzo długo na to żeby dzieciom spełnić marzenia. Kwestie organizacyjne są owiane tajemnica i proszę się zastanowić zanim napiszecie głupotę a nie oficjalnie to można mówić wszystko  


...
18:04, 28 marca 2018

oburzony

Organizator, ale nie dziw się, że ludzie chcą wiedzieć w czym biorą udział. Jeżeli gwiazdy TV wzięły tyle pieniędzy za grę to jest to co najmniej faux pas.  


...
18:53, 28 marca 2018

@@

Jurek lepiej weż się za robotę w mosirze bo podobno tam też bierzesz pieniądze.


...
09:36, 29 marca 2018

IKS

Narcyz Grabowski w swoim żywiole. Narcyz wziąłeś  prysznic po meczu?


...
20:09, 29 marca 2018

...x...

Ważne jest ,że cel na który zbierano pieniądze został osiągnięty , ludzie którzy szukają sensacji w świetnie wykonanej robocie są beznadziejni. Zawsze możecie sami zorganizować taką akcję powodzenia , a organizatorom tego turnieju mogę tylko pogratulować świetnego pomysłu i dobrej organizacji


...
21:49, 29 marca 2018

:)

http://www.to.com.pl/sport/pilka-nozna/a/ostroleka -turniej-z-gwiazdami-tv-zebrano-duza-kwote-pieniad ze-pojda-na-zielona-szkole-i-pomoce-dydaktyczne-dl a-uczniow,13050520/Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.