Janowicz vs. Przysiężny na korcie w Ostrołęce! Mistrzem miasta Michał Bedra [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tenis ziemny 03 września 2023 0 Komentarzy

Jerzy Janowicz i Michał Przysiężny byli gwiazdami Mistrzostw Ostrołęki w tenisie ziemnym. Goście specjalni tego wydarzenia pojawili się na korcie przy Hallera i dali świetne show licznie zgromadzonym kibicom. Grali nie tylko między sobą, ale przede wszystkim z lokalnymi tenisistami - miejscowi zawodnicy i ich kibice te chwile zapamiętają na długo.

Janowicz i Przysiężny w Ostrołęce

Ostrołęckie Stowarzyszenie Tenisowe prężnie stara się rozwijać tenis w naszym regionie. Przy okazji Mistrzostw Ostrołęki postawiono na sprawdzony sposób na przyciągnięcie publiki: kiedyś przy Hallera grały już Marta Domachowska i Klaudia Jans-Ignacik, a teraz postawiono na gwiazdy męskiego tenisa: Jerzego Janowicza i Michała Przysiężnego. Obu panów fani tenisa na pewno znają z wielu znakomitych występów, a w niedzielę mogli zobaczyć ich w akcji przy Hallera.

Obaj panowie zaprezentowali się z bardzo dobrej strony. Najpierw rozegrali krótkie mecze z lokalnymi zawodnikami - wiele akcji stało na bardzo wysokim poziomie. Nie tylko Janowicz i Przysiężny, ale i lokalni zawodnicy, nie szczędzili efektownych zagrań. Publika mogła tylko nagradzać głównych aktorów tego widowiska wielkimi brawami.

Tenisowe show nie tylko stało na wysokim poziomie, ale również gwiazdy wydarzenia świetnie integrowały się z kibicami. Nie brakowało zabawnych momentów - na przykład Michał Przysiężny przyznał, że rzadko się zdarza, by Janowicz bezdyskusyjnie uznał komuś uderzenie w samą linię, a jedno z zagrań było wymierzone idealnie i nawet sam półfinalista Wimbledonu musiał to docenić.

Dla lokalnych zawodników możliwość zmierzenia się z tak znanym tenisistą, jak jeden z gości ostrołęckich mistrzostw, było na pewno wielkim przeżyciem. Kibice też byli zadowoleni - trybuny zapełniły się i pokazało to, że OST podjęło dobrą decyzję, zapraszając tak znanych zawodników na turniej: to dobry sposób na propagowanie tenisa.

Mistrzostwa Ostrołęki: wygrał Michał Bedra

W meczu finałowym Michał Bedra pokonał Pawła Dzikiewicza 6:4 7:6. W drodze do tytułu Bedra pokonywał Jakuba Bąkowskiego 4:0 4:0; Wojciecha Lutkowskiego 3:4 4:3 10:3; Mateusza Matyczaka 4:1 4:0; Macieja Kurowickiego 4:0 4:0; i Wiktora Kosowskiego 4:3 4:3.

WYNIKI MISTRZOSTW OSTROŁĘKI (189,53 KB)

Mistrzostwa Ostrołęki zapadną w pamięci na długo nie tylko ze względu na znakomitych gości: wysoki poziom, rekordowa pula nagród, wielu kibiców - to po prostu musiało się udać!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Wideo do artykułu:
Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.