Jesienią ruszy mazowiecka II liga futsalu

Piłka nożna 29 kwietnia 2018 0 Komentarzy

Komisja Futsalu Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej planuje utworzyć od sezonu rozgrywkowego 2018/2019 mazowiecką II ligę futsalu mężczyzn. Czy w Ostrołęce znajdą się chętni do tego, by powrócić na parkiety II ligi?Początek rozgrywek planowany jest na październik/listopad 2018 roku. Zwycięzca drugoligowych rozgrywek MLF weźmie udział w makroregionalnych barażach o awans do centralnej I ligi futsalu. Szczegółowy kształt mazowieckiej ligi oraz zasady regulaminowe rozgrywek zostaną ogłoszone po poznaniu ilości zespołów, chętnych do udziału w rozgrywkach MLF.

Zgłoszenia drużyn z klubów, które powinny istnieć przynajmniej w formie stowarzyszeń oraz być lub zostać przed rozgrywkami członkami Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej należy przesyłać na adres mailowy MZPN. Szczegółowych informacji udziela przewodniczący Komisji Futsalu MZPN, Andrzej Hendrzak – telefon 607 522 539 oraz pełnomocnik przewodniczącego ds. utworzenia II ligi futsalu w Mazowieckim ZPN, Albert Niemiec – telefon 603 272 401.

W Ostrołęce mieliśmy już przygodę z futsalową II ligą. W latach 2010-2012 występowali w niej piłkarze Jantaru Ostrołęka. Nie mieli wtedy wielu okazji do pomeczowej radości, ale ich mecze wzbudzały sporo emocji. Obecnie z futsalem mamy do czynienia w trakcie nocnej ligi, organizowanej zresztą przez klub Jantar. Może czas na powrót do rozgrywek ligowych?

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.