zdjecie 8073

Jesienne bieganie w Lelisie (zdjęcia)

Lekkoatletyka 09 września 2018 0 Komentarzy

W sobotę w Lelisie odbyły się XX Jesienne Biegi Przełajowe o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, Starosty Powiatu Ostrołęckiego i Wójta Gminy Lelis.

W sobotę w Lelisie odbyły się XX Jesienne Biegi Przełajowe o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, Starosty Powiatu Ostrołęckiego i Wójta Gminy Lelis.

Lelis to kurpiowska ziemia na której sport upowszechniany jest w różnym wydaniu. Organizowane są imprezy dla najmłodszych dzieci, dla młodzieży oraz dla dorosłych. Przykładem tego są właśnie XX Jesienne Biegi Przełajowe o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego, Starosty Powiatu Ostrołęckiego i Wójta Gminy Lelis, które odbyły się 8 września 2018r. Najmłodsi biegacze rywalizowali o puchar wójta gminy Lelis na dystansach 200 m i 300 m. Starsi lekkoatleci zmierzyli się na dystansach 500 m i 800 m rywalizując o puchar starosty ostrołęckiego. Najstarsze zawodniczki i zawodnicy (13-15 lat) w najbardziej prestiżowej kategorii rywalizowały o puchar marszałka województwa mazowieckiego. Na dłuższych dystansach oprócz rywalizacji na stadionie młodzież rywalizowała na terenie leśnym przyległym do stadionu.

- czytamy w relacji Projektu Radomir. Dziękujemy za nadesłane zdjęcia!

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.