Jesienne Biegi Przełajowe. Już w sobotę w Lelisie (zapisy)

Lekkoatletyka 07 września 2021 0 Komentarzy

11 września na stadionie w Lelisie odbędzie się 22. edycja Jesiennych Biegów Przełajowych. Start o godz. 9:00. Trwają zgłoszenia do zawodów. 

11 września na stadionie w Lelisie odbędzie się 22. edycja Jesiennych Biegów Przełajowych. Start o godz. 9:00. Trwają zgłoszenia do zawodów.

Cele zawodów: rozwój i podnoszenie umiejętności sportowych, w tym rywalizacja sportowa dzieci, młodzieży i dorosłych, promocja zdrowego stylu życia, aktywne spędzanie czasu wolnego dużej ilości dzieci i młodzieży.

Termin i miejsce: 11 września 2021 roku, godzina 9.00, stadion Szkoły Podstawowej w Lelisie oraz drogi leśne w pobliżu stadionu (nawierzchnia trasy: piaszczysta, żwirowa, tartanowa, trawiasta).

Zgłoszenia na załączonej liście startowej:

  • osobiście w sekretariacie Centrum Kultury-Biblioteki i Sportu w Lelisie, adres e-mail: lelis@gmail.com do dnia 09.09.2021 r. do godz. 1000
  • organizacje, które przesłały listę startową drogą elektroniczną, zobowiązanie są dostarczyć oryginalną listę w biurze zawodów w dniu 11.09.2021 przed rozpoczęciem biegów. Lista startowa powinna być podpisana przez osobę decyzyjną; dyrektora, prezesa

REGULAMIN  (224,92 KB)

ZGŁOSZENIE  (138,21 KB)

zdjecie

zdjecie

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.