Jest siła, jest moc UKS Atleta Ostrołęka. Julia Stachurska trzecia w Polsce [ZDJĘCIA]

Inne 24 października 2023 1 Komentarz

Siłaczki z Ostrołęki z trenerem Karolem Janczewskim wróciły z Mistrzostw Polski Młodziczek i Młodzików z sukcesami. Miały możliwość zobaczyć wymarzone dla każdego dwuboisty warunki uprawiania tej dyscypliny sportowej w biłgorajskim Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Maja Zera z wynikiem 95 kg w dwuboju zajęła 8. miejsce w kategorii wagowej 64 kg. Wyrwała 42 kg a podrzuciła 53 gdzie oba wyniki to nowe rekordy życiowe jak również wynik 95 kg w dwuboju aż o 12 kg więcej od poprzedniego.

- Będzie to wysokie wyzwanie dla Mai powtórzenie tego wyniku czego jej z całego serca życzymy - podkreśla trener Władysław Niedźwiecki.

Julia Stachurska wytrzymała na nią nałożone oczekiwania i z wynikiem 127 kg (57 i 70) w dwuboju zdobyła 3. lokatę w Polsce wśród zawodniczek kategorii +81 kg. To wielki sukces na arenie krajowej ale też i nowe wyzwanie dla Juli w przyszłym roku w o stopień starszej kategorii wiekowej. Będzie już juniorką młodszą a nie młodziczką.

Trener Niedźwiecki podkreśla:

Gratulujemy i życzymy naszym dziewczętom kolejnych sukcesów nie tylko na arenie krajowej. Założone cele osiągnięte za co serdecznie dziękujemy i z czego jesteśmy dumni jako UKS ATLETA. Mamy nadzieję, że przez te dni dostarczyliśmy Wam wiele emocji za pośrednictwem transmisji internetowej na profilu PZCP. Dziękujemy za ogrom życzeń i gratulacji jakie do nas spływają. Na pomoście czuliśmy, że jesteście z nami.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...

Komentarze

...
08:28, 25 października 2023

Jola

Świetnie dziewczyny górą

ocena: -         zgłoś

Serwis eOstroleka.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.