Juniorki OTPS Nike Ostrołęka: Punkt na wyjeździe, komplet u siebie (tabela)

Siatkówka 16 listopada 2020 0 Komentarzy

Drużyna juniorek OTPS Nike Ostrołęka zagrała kolejne spotkania w rozgrywkach I ligi mazowieckiej. Rywalkami były zespoły z Warszawy. W stolicy udało się zdobyć jeden punkt, u siebie - był już komplet.

Sparta Warszawa przed meczem z Nike Ostrołęka nie straciła nawet seta na własnym parkiecie, lecz ten stan rzeczy szybko się zmienił, bo już w pierwszej partii drużyna Nike wygrała 25:18. Kolejne dwa sety pewnie wygrała ekipa Sparty, ale juniorki Nike ambitnie powalczyły w secie numer cztery i doprowadziły do wyrównania. W piątym secie dominowały gopsodynie, ale punkt na trudnym terenie również może cieszyć.

- Mimo nierównej gry naszego zespołu, przywozimy cenny jeden punkt ze stolicy. Cieszy również powrót do gry po długiej przerwie zdrowotnej, Alicji Lendzioszek, która zagrała dobre zawody mimo braków treningowych - informuje klub.

Kolejny mecz juniorki Nike rozegrały już u siebie, z MOS Wola Warszawa. Tym razem drużyna Nike nie pozostawiła już rywalkom żadnych wątpliwości i wygrała bez straty seta. Po siedmiu meczach zespół z Ostrołęki zajmuje czwarte miejsce w tabeli.

Sparta Warszawa - OTPS Nike Ostrołęka 3:2 (18:25, 25:15, 25:15, 23:25, 15:6)

OTPS Nike Ostrołęka - MOS Wola Warszawa 3:0 (25:17, 25:21, 25:21)