Juniorki Unii Basket przegrały z Huraganem Wołomin

Koszykówka 04 grudnia 2011 Komentarzy

W niedzielę, 4 grudnia, Juniorki U18 zagrały we własnej hali kolejny mecz ligowy. Tym razem do Ostrołęki przyjechał zespół Huragan Wołomin.

Po bardzo dobrym początku w pierwszej kwarcie nasze zawodniczki uzyskały przewagę i w drugiej minucie meczu prowadziły 7:2, aby po kolejnych pięciu minutach przegrywać 9:16. Kompletnie w tym momencie zawiodła skuteczność pod koszem naszych przeciwniczek. Ostatecznie pierwszą kwartę przegraliśmy 13:29.

Druga kwarta była zdecydowanie bardziej wyrównana, a naszym koszykarkom powróciła skuteczność. Jak się jednak okazało w trzeciej kwarcie, tylko na chwilę. Ostatecznie nasze przeciwniczki wygrały całe spotkanie i z kompletem punktów opuściły nasze miasto.

Na uwagę zasługuje jednak fakt, że w końcu zaczynamy trafiać rzuty za trzy punkty, które w wielu spotkaniach stanowią o sile zespołu i potrafią  przechylić szalę zwycięstwa na naszą korzyść.

Po meczu trenerzy na gorąco przekazali swoje uwagi i spostrzeżenia, a sądząc po minach zawodniczek, nie były one zbyt pochlebne.

MUKS Unia Basket Ostrołęka UKS Huragan Wołomin 52:87
Skład (punkty): Pat. Jarka (20), M. Michalska (6), A. Grzyb (6), M.Rukasz (6), J. Snarska (6), A. Więckowska (5), Paul. Jarka (3), K. Jachimczyk, M. Kołoszko, J. Bednarczyk, K. Jakubiak.

[źródło: uniabasket.pl]