zdjecie 8196
zdjecie 8196

Juniorzy młodsi Korony nie dali szans Agrykoli [ZDJĘCIA]

Piłka nożna 27 kwietnia 2017 0 Komentarzy

Świetnie wiedzie się piłkarzom Korony Ostrołęka z rocznika 2000 w rozgrywkach I ligi wojewódzkiej juniorów młodszych. W minioną niedzielę zespół prowadzony przez Michała Robaszkiewicza pokonał Agrykolę Warszawa i umocnił się na pozycji lidera rozgrywek.

Do przerwy piłkarze Korony prowadzili 1:0 po trafieniu Karola Maciocha w 36. minucie. Kolejne gole padły już po przerwie, w 63. minucie celnym strzałem z rzutu karnego wynik podwyższył Artur Muchin, natomiast siedem minut później trzeciego gola zdobył Tyberiusz Grajko, pieczętując tym samym wygraną Korony nad zespołem ze stolicy 3:0.

Korona w dotychczasowych pięciu wiosennych meczach odniosła już cztery zwycięstwa oraz zanotowała jeden remis, co daje im pierwsze miejsce w tabeli ligi wojewódzkiej z przewagą czterech punktów nad Drukarzem Warszawa.

Korona Ostrołęka – Agrykola Warszawa 3:0 (1:0)

⚽ 1:0 Macioch '36
⚽ 2:0 Muchin '63
⚽ 3:0 Grajko '70

Korona:  Skierkowski – Białobrzeski, Gąska, Giers, Głogowski, Macioch, Modzelewski, Muchin, Przytuła, Szurnicki, Trzciński. Zagrali także: Augustyniak, Grajko, Ciak, Jakubiak, Pochmara, Zabielski.Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Zdjęcia do artykułu:
Zobacz więcej zdjęć ...
Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.