Juniorzy Narwi awansowali do I ligi

Piłka nożna 09 czerwca 2017 2 Komentarze

Juniorzy MZKS Narew 1962 Ostrołęka zanotowali awans do I ligi okręgowej. Podopieczni trenera Łukasza Malanowskiego w ostatnim meczu tego sezonu pokonali Żak Szreńsk 2:0. To kolejny mały sukces klubu, który odbudowuje się po chudych latach.

Ostrołęccy juniorzy przystępowali do meczu już pewni awansu, bowiem dzień wcześniej punkty zgubili ich najgroźniejsi rywale. Niebiesko-czerwoni zagrali dla kibiców, którzy stawili się w liczbie około 60 osób. Zwycięstwo Narwi zapewnili Michał Nurczyk, który wpisał się na listę strzelców w 36. minucie, a także Mateusz Krejszeff, strzelając gola w 49. minucie.

Przypomnijmy, że w rundzie wiosennej awans do I ligi okręgowej wywalczyli także trampkarze pod wodzą trenera Cezarego Kowalczyka. Warto też podkreślić, że w miniony weekend seniorzy MZKS Narew 1962 Ostrołęka pokonali Kurpik II Kadzidło 6:1. Pięć bramek dla Narwi strzelił Kamil Jastrzębski, jednego gola dołożył Adrian Chilicki.

Narew Ostrołęka – Żak Szreńsk 2:0 (1:0)

⚽ 1:0 Nurczyk '36
⚽ 2:0 Krejszeff '49

Narew Ostrołęka: Domalewski – Marchewka, Mróz, Kur, Burkacki, Kupis, Antośkiewicz, Gut, Żebrowski, Krejszeff, Nurczyk. Oraz: Dudek – Przybyła, Mikulski, Brzózy, Siok.