zdjecie 7405
zdjecie 7405

Jutro przygotowania wznowią siatkarze Energi Net

Siatkówka 31 lipca 2017 0 Komentarzy

Siatkarze Energi Net Ostrołęka dokładnie 1 sierpnia rozpoczną kolejną drugoligową drogę, tym razem w sezonie 2017/18. Pierwsze zajęcia biało-czerwonych będą otwarte dla kibiców.

Podopieczni trenera Mateusza Mielnika w wakacje mieli co robić, bowiem szkoleniowiec biało-czerwonych rozpisał im indywidualne treningi. Jutro drużyna spotka się po raz pierwszy, by na własnych obiektach rozpocząć przygotowania do nowego sezonu. W zespole Energi Net pojawiło się kilka nowych twarzy, do Ostrołęki z Olsztyna przenieśli się rozgrywający Michał Tomczak, środkowy Jakub Macyra i przyjmujący Kamil Guzewicz. W ekipie Energi pojawią się też libero Grzegorz Kowalczyk i atakujący Tobiasz Wojtkowski. Kolejny sezon w Enerdze Net spędzą natomiast Paweł Zdrojewski, Dominik Zalewski, Łukasz Stojke, Kamil Graczyk, Arkadiusz Piasta, Tomasz Obuchowicz i Patryk Szwaradzki.

Pierwszy trening Energi Net zaplanowano 1 sierpnia o godz. 17.00 w hali im. A. Gołasia. Trening jest otwarty dla kibiców, każdy może przyjść i przywitać się z biało-czerwoną ekipą. Zarząd, siatkarze i trenerzy drużyny Energa Net zapraszają kibiców do rozpoczęcia sezonu już na pierwszym treningu.

Dołącz do wydarzenia na fb: Pierwszy trening Energi Net Ostrołęka

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.