Kadeci i kadetki: kolejne mecze ostrołęckich zespołów

Siatkówka 02 października 2017 0 Komentarzy

Ostrołęckie drużyny rozegrały kolejne mecze ligowe w I ligach mazowieckich kadetów i kadetek. Chłopcy z Olimpu Ostrołęka ulegli na wyjeździe KPS Siedlce, natomiast dziewczęta z Nike musiały uznać wyższość MOS Wola Warszawa.

Kadeci UKS Olimp Ostrołęka rozpoczęli sezon od meczów wyjazdowych. W spotkaniach z MKS MDK Warszawa i Czarnymi Radom udało się ugrać tylko jednego seta i ten status został zachowany także po spotkaniu z KPS Siedlce. Zawodnicy z Ostrołęki nawiązali bardzo wyrównaną walkę z rywalem w trzecim secie, ale ten również, podobnie jak dwa wcześniejsze, padł łupem KPS-u. Kolejny mecz wyjazdowy już 7 października o 15.00 na wyjeździe z MOS Wola II Warszawa.

Przegraną w Warszawie zanotowały kadetki Nike Ostrołęka. Nasze siatkarki zmierzyły się z MOS Wola Warszawa i w hali przy ulicy Rogalińskiej lepiej wypadły miejscowe zawodniczki, dość pewnie wygrywając 3:0. Była to pierwsza porażka Nike w tym sezonie, gdyż w pierwszym meczu ostrołęczanki pokonały SMS Warszawa 3:2.