Kadeci Olimpu czekają na zwycięstwo (tabela)

Siatkówka 08 października 2018 0 Komentarzy

Rozpoczął się już nowy sezon w I lidze mazowieckiej kadetów, w której występuje ekipa UKS Olimp Ostrołęka. Nasi siatkarze wciąż czekają na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie.

W pierwszym meczu ligowym siatkarze Olimpu przegrali na wyjeździe z silną ekipą MOS Wola Warszawa 0:3 (15:25, 13:25, 9:25). Dużo lepiej wyglądał drugi mecz - z Metrem Warszawa. Po dwóch słabych setach udało się podjąć walkę, ale trochę zabrakło, by doprowadzić do tie-breaka. Olimp przegrał 1:3 (17:25, 13:25, 25:23, 23:25).

Bliżej końcowego sukcesu było już w trzecim wyjazdowym meczu. Ostrołęczanie grali z kolejną warszawską ekipą - MOS Wola II. Niestety, spotkanie zakończyło się porażką 2:3 (18:25, 16:25, 25:16, 25:15, 9:15). Po raz kolejny widać było, że po dwóch słabszych setach udaje się przełamać losy meczu. Brakuje tylko jednego - zwycięstwa.

Szansa na wygraną już w najbliższą sobotę o 13.00 w sali SP 5 przy ul. Hallera 12. Olimp podejmie KPS Siedlce.