Kadetki Nike nadal bez zwycięstwa w I lidze

Siatkówka 03 listopada 2015 Komentarzy

W dalszym ciągu bez zwycięstwa w I lidze mazowieckiej pozostają kadetki Nike. Tym razem musiały uznać wyższość stołecznej Sparty, która wygrała w Ostrołęce 3:1. Nasze siatkarki stać było na rozegranie tylko jednego dobrego seta, ale momenty dobrej gry pozwalają z optymizmem patrzeć w przyszłość.

Siatkarki Nike pochwalić można za grę w pierwszym secie. Dobrze funkcjonowało przyjęcie i zagrywka, a to w połączeniu z dobrą grą na siatce pozwoliło na wygranie pierwszej partii 25:23. Niestety, od drugiego seta powróciły błędy i gra ostrołęczanek nie wyglądała najlepiej. Sparta w kolejnych odsłonach prezentowała się dużo korzystniej i nie miała problemów z wywiezieniem z Ostrołęki kompletu punktów.

Jest to już piąta porażka kadetek w tym sezonie, ale również kolejny mecz w którym siatkarki Nike udowadniają, że przy pełnej koncentracji całego zespołu są w stanie nawiązać równorzędną walkę z każdym przeciwnikiem. Oby przełamanie nastąpiło już w kolejnym meczu w którym Nike zmierzy się z GLKS Nadarzyn.

Nike Ostrołęka - Sparta Warszawa 1:3 (25:23, 19:25, 11:25, 16:25)

Skład Nike: Magdalena Piersa, Klaudia Waśkiewicz, Wiktoria Szczepanek, Joanna Rogalska, Aleksandra Damięcka, Kamila Kolanowska, Anna Kaczyńska, Natalia Mierzejewska, Klaudia Lendzioszek i Gabriela Lendzioszek