zdjecie 5759

Kadetki Nike Ostrołęka z utrzymaniem w I lidze (tabela)

Siatkówka 29 grudnia 2020 0 Komentarzy

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą dwa ostatnie spotkania w I lidze mazowieckiej. Podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego zdobyły punkt i utrzymały się w mazowieckiej elicie.

Kadetki OTPS Nike Ostrołęka mają za sobą dwa ostatnie spotkania w I lidze mazowieckiej. Podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego zdobyły punkt i utrzymały się w mazowieckiej elicie.

19 grudnia siatkarki Nike zmierzyły się z MOS Wola Warszawa. Spotkanie zakończyło się porażką ostrołęckich siatkarek 2:3 (25:17, 10:25, 22:25, 25:23, 12:15). Jeszcze przed świętami, 22 grudnia, zawodniczki z Ostrołęki przegrały ze zwycięzcą rundy zasadniczej - Ateną Warszawa - 1:3 (22:25, 23:25, 25:20, 17:25). Jeden punkt wywalczony z MOS-em pozwolił jednak na bezpieczne utrzymanie się w I lidze. Teraz czas na fazę play-off.

Drużyna Nike zagrała w składzie: Aleksandra Zbrzeźna, Nina Prusaczyk, Natalia Grala, Maja Sokołowska, Martyna Werpachowska, Natalia Dawid, Karolina Kośnik, Kinga Mieczkowska, Maja Obrębska, Amelia Napiórkowska, Nikola Krukowska, Paula Dąbkowska i Małgorzata Biskup.

 

Tabela rundy zasadniczej I ligi mazowieckiej:

Lp.ZespółMeczePktZw.Sety +Sety -
1UKS Atena Warszawa1437133910
2KS Metro Warszawa1431103415
3NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki1429103519
4UMKS MOS Wola Warszawa142492724
5LTS Legionovia Legionowo I142372824
6OTPS Nike Ostrołęka141342032
7MUKS Radomka Radom141131735
8MUKS Sparta Warszawa1400142
Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.