zdjecie 8733
zdjecie 8733

Kadetki Nike zostają w mazowieckiej elicie

Siatkówka 14 lutego 2021 0 Komentarzy

Kadetki Nike Ostrołęka utrzymały się w rozgrywkach I ligi mazowieckiej. Zajęły zóste miejsce w rundzie zasadniczej, a sezon zakończyły wygraną z GLKS Nadarzyn.

Kadetki Nike Ostrołęka utrzymały się w rozgrywkach I ligi mazowieckiej. Zajęły zóste miejsce w rundzie zasadniczej, a sezon zakończyły wygraną z GLKS Nadarzyn.

W rundzie zasadniczej podopieczne trenera Dariusza Werpachowskiego wygrały 4 z 14 meczów i z dorobkiem 13 punktów zajęły 6. miejsce. W fazie play-off ostrołęczanki zagrały z drużyną GLKS Nadarzyn. Pierwszy mecz odbył się na terenie rywalek i to gospodynie wygrały go 3:1 (25:23, 21:25, 25:23, 25:20). Starcie rewanżowe w Ostrołęce rozpoczęło się od dwóch wygranych setów GLKS, co oznaczało przypieczętowanie awansu zespołu z Nadarzyna do dalszych gier. Drużyna Nike potrafiła jednak odwrócić losy meczu i w kolejnych setach zaprezentowała się bardzo dobrze, kończąc sezon w dobrym stylu - zwycięstwem 3:2 (20:25, 18:25, 25:11, 25:21, 15:10).
 
GLKS gra dalej, a zespół Nike kończy sezon - siatkarki Nike zagrają jeszcze mecze i turnieje towarzyskie, będą także dalej trenować.
 
Zespół Nike zagrał w składzie: Martyna Werpachowska, Aleksandra Zbrzeźna, Nina Prusaczyk, Natalia Grala, Maja Sokołowska, Natalia Dawid, Karolina Kośnik, Kinga Mieczkowska, Maja Obrębska, Amelia Napiórkowska, Nikola Krukowska, Agnieszka Dobrzyńska, Małgorzata Biskup i Eliza Sobczak.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.