Kadra COOZPN 2007: Powołania dla graczy APN, Korony i Rzekunianki

Piłka nożna 14 października 2016 Komentarzy

Trener reprezentacji COOZPN z rocznika 2007 Marcin Roman powołał kadrę na mecz sparingowy z Płockim Okręgowym Związkiem Piłki Nożnej, jaki rozegrany zostanie 18 października w Ciechanowie. W drużynie znalazło się miejsce dla piłkarzy APN Ostrołęka, Korony Ostrołęka i Rzekunianki Rzekuń.Powołania na mecz towarzyski to efekt pracy Marcina Romana, m.in. podczas niedawnej konsultacji kadry COOZPN w Ostrołęce. Trenerowi udało się wyselekcjonować szesnastkę, która pojedzie na mecz z rówieśnikami z Płocka.

W kadrze znalazło się miejsce dla pięciu graczy APN Ostrołęka - są to Alex Mierzejewski, Adam Dovgosheya, Karol Dębek, Bartosz Grądzki i Wiktor Laskowski. Dołączyli oni do piętnastu innych graczy APN powołanych do kadry regionu na najbliższe zgrupowania. Powołani zostali także Szymon Maciak, Bartosz Szelkowski i Karol Bryk z Korony Ostrołęka oraz Mateusz Paździor i Łukasz Gocłowski z Rzekunianki Rzekuń.

Oprócz zawodników z naszego regionu, w kadrze COOZPN znaleźli się także piłkarze z PAF Płońsk, APN Olimp Ciechanów, UKS AP Ostrów Mazowiecka i Mazowsza Jednorożec.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:
Artykuł archiwalny, brak możliwożci komentowania.