"Moc Futbolu" w Kanale Sportowym... z kurpiowskim akcentem [WIDEO]

Piłka nożna 18 stycznia 2023 0 Komentarzy

W poniedziałkowej "Mocy Futbolu" na Kanale Sportowym tradycyjne pozdrowienia redaktora Michała Pola przybrały tym razem... kurpiowską formę. Powędrowały do Kurpika Kadzidło i wójta gminy Kadzidło Dariusza Łukaszewskiego.

Michał Pol, fot. YT/Kanał Sportowy

Klub Kurpik Kadzidło obchodzi swoje 30-lecie. Uroczystość z tej okazji odbyła się ostatnio w Kadzidle, w Centrum Kultury Kurpiowskiej. Była to okazja do wspomnień tego, co wydarzyło się przez ostatnie 30 lat, ale też do snucia planów na przyszłość. Kurpik to prawdziwa duma Kadzidła i często potwierdza to na boisku, więc jubileusz musiał wypaść efektownie.

Informacja o jubileuszu Kurpika dotarła daleko poza nasz region. W samej stolicy poznali już najbardziej kurpiowski klub. Zadbał o to jeden z dziennikarzy Kanału Sportowego.

- Tradycyjne pozdrowienia! Ciekaw jestem, czy moi goście, których zaraz poznacie, znają klub, który chcę dzisiaj pozdrowić, mianowicie: wyobraźcie sobie, 30-lecie obchodzi dzisiaj Kurpik Kadzidło! Duma Kurpi! Duma gminy Kadzidło, pozdrawiamy bardzo serdecznie wójta. Póki co 5. miejsce w A-Klasie Ciechanów-Ostrołęka. Życzymy awansu - powiedział Michał Pol na początek "Mocy Futbolu" w Kanale Sportowym.

Chcesz być na bieżąco z wynikami i informacjami sportowymi? Polub nas na Facebooku:

SPORTowa Ostrołęka | Wypromuj również swoją stronę

Czytaj również:

Komentarze


Brak Waszych opinii do tego artykułu.


Brak możliwości komentowania artykułu po trzech dniach od daty publikacji.