Kapitalny mecz kadetek Nike! Odwróciły losy meczu na wyjeździe

Siatkówka 21 listopada 2018 1 Komentarz

Kapitalne spotkanie rozegrały wczoraj kadetki Nike Ostrołęka, wygrywając "w jaskini lwa" z MOS Wola Warszawa! Podopieczne trenera Dariusza Piersy zostawiły mnóstwo zdrowia na boisku w Warszawie, ale opłacało się - dla takiej wygranej.

MOS to czołowa drużyna I ligi mazowieckiej kadetek, więc przed ostrołęczankami było naprawdę trudne zadanie. Widać to było zresztą w pierwszych dwóch setach - gospodynie wygrały do 20 i 14, będąc o krok od ostatecznej wygranej. Ale nie tak szybko, przecież ostrołęcka drużyna walczy do końca!

Od trzeciego seta nastąpiło odrodzenie zespołu Nike. Ostrołęczanki grały znakomicie, wygrały trzy kolejne partie i cały mecz 3:2. W 9 meczach zespół kadetek Nike zdobył 17 punktów i zajmuje trzecie miejsce w tabeli - za Legionovią (27 pkt) i MOS Wola (22 pkt).

MOS Wola Warszawa - Nike Ostrołęka 2:3 (25:20, 25:14, 11:25, 27:29, 9:15)

Drużyna OTPS Nike zagrała w składzie: Alicja Lendzioszek, Zuzanna Brewczyńska, Aleksandra Jadczak, Wiktoria Sawicka, Oliwia Kuligowska,Sandra Zuśka, Alicja Nikodemska, Małgorzata Łuczkowska, Kinga Miklaszewska, Karolina Berkowska, Karolina Stankiewicz. Trener Dariusz Piersa.